Kamagra jel nasıl kullanılır

Kamagra jel nasıl kullanılır

Kamagra oral jel ağız yoluyla içilerek kullanılıyor. Direk olarak paketten içerek kullanılan bu ürünü su ile de kullanmanız mümkündür. İlişkinizden 30 dakika öncesinde kullanmanız yeterli olacaktır. Kamagra jeli kullanacağınız gün içerisinde ağır yiyecekler tüketmekten kaçınmalısınız. Etkisini daha da arttıracaktır ve kullanacağınız zaman miğdeniz boş ya da hafif olursa etkisi daha kısa sürede ve daha etkili bir şekilde görülecektir. Kamagra jeli alkol ile tüketimini kesinlikle önermiyoruz. Hem etkisini azaltıyor hem de baş ağrısına sebep olabiliyor. Tabi yine bu da bir oran olup kişiden kişiye göre farklılık gösterebiliyor. Kalp rahatsızlığı olan kişilerin doktorlarına danışmadan kesinlikle kamagra jeli kullanmalarını önermiyoruz. Bu konuda kesinlikle doktorunuza danışmanızda  fayda olduğunu belirtmeliyiz.  

Kamagra jeli erkekler olduğu gibi kadınlar da kullanabiliyor. Zaten kamagra jeli diğer cinsel performans arttırıcı ürünlerden ayıran bir özelliktir. Erkeklerde ile kadınların kullanım şartları aynı olup yalnızca kadınla ilişkiden 1 saat öncesinde kullanmalıdır. 

Kamagra oral jelin kolay içimi kolaylığıyla cinsel hayatınızı dilediğiniz gibi yönlendirebilir gecelerinize renk katabilirsiniz.